Про проєкт

«Місто професій» – наймасштабніший в Україні соціальний проєкт для дітей.

За сім років ми побували в 52 містах України.

Понад 1 млн. дітей стали учасниками.

Механіка проєкту. На один день паркова зона міста перетворюється в імпровізоване містечко з професіями. Кожна дитина, незалежно від віку, отримує на вході паспорт та можливість, як справжній громадянин, «влаштуватись на роботу». На кожній локації дорослі професіонали проводять короткі майстер-класи та надають можливість спробувати дітям стати лікарем, поліцейським, будівельником, програмістом, детективом, журналістом, агрономом, військовим, флористом, залізничником, дизайнером тощо.

В кожному місті представлено щонайменше 150 професій. Актуальність того чи іншої фаху з кожним роком набуває нового сенсу. І ми прагнемо зробити все можливе, щоб адаптувати дітей до викликів, які готує світ в майбутньому.

Про нас розповідають
Теплі слова від партнерів
«Місто Професій» – дивовижний проект.
Тому що і організатори, і представники компаній що працюють на локаціях, і волонтери, і батьки – всі дорослі в Місті Професій, в такому ж захваті від того, що відбувається навкруги як і діти. Це корисна, навчальна, об'єднуюча та цікава гра. Гра в реальне життя. В атмосфері абсолютної безпеки та в фокусі уваги дорослих, дитина може спробувати себе в ролі працівника ДСНС, поліції, швидкої допомоги, побути дослідником-науковцем, розібратись з реагентами в лабораторії, «попрацювати» заправником чи оператором на АЗК, - від цієї сумісної діяльності з дітьми, кайфують й дорослі.

«Місто Професій» – це можливість показати дитині реальний світ професій, - багатовимірний, складний, неймовірно цікавий та інтригуючий. Ми дуже вдячні організаторам за ідею, реалізацію, сотворчість в цьому проекті, та ще – за можливість створювати для дітей середовище, де вони розпізнають свої інтереси, випробовують нові навички та проявляють таланти.

Команда БРСМ-Нафта
«Місто професій» — надзвичайно сучасний, легкий за атмосферою, але вагомий за наповненням проєкт.
Укрпошта у 2019 році брала участь у декількох фестивалях — у Львові та Києві – та щоразу отримувала душевний фідбек від відвідувачів локації.
Діти з батьками власноруч клеїли марки, підписували та адресували листівки (а це забута навичка), приймали й доставляли посилки — були дуже серйозними й відповідальними працівниками. У «Місті професій» цікаво не лише дітям, але й дорослим.
Це чудовий проєкт! Дякую ідеологам і організаторам за співпрацю й цікавіть до пошти. Адже Укрпошта насправді особлива компанія, яка поєднує в собі велику кількість професій і є унікальним симбіозом історичних традицій, таких як листування та філателія, й сучасних фінансових і логістичних послуг. Тому кожен може знайти тут для себе щось цікаве.
Радіємо, що завдяки таким партнерам маємо змогу ділитися цим з малечею і її батьками. Адже дуже важливо в такій ненав'язливій, ігровій формі показати дітям, що кожна професія унікальна й цікава, і як важливо робити свою роботу добре і з натхненням.

Насправді – не професія важлива, а той, хто в цій професії став професіоналом!
Ігор Смілянський
Генеральний директор АТ "Укрпошта"
Кожна дитина – це початок нової історії – життя, успіху, досягнень, звершень. Участь мережі маркетів ЛотОК у проєкті "Місто професій" дає чудову змогу долучитися до написання таких історій, допомогти вибрати не просто професію, а улюблену справу на все життя.
У вирі часу ми бажаємо дітям всього найкращого (престижної роботи, високих заробітків), ніби все правильно з точки зору дорослих, але не завжди погляди батьків збігаються із бажаннями малечі. Саме справа, яка припадає людині до душі (а не статусу) – в майбутньому може зробити її щасливою. Діти під час проєкту на підсвідомому рівні проявляють свій непідкупний інтерес до різних сфер зайнятості. Така безпосередність та щирість є гарним показником батькам у допомозі свідомого вибору для самої дитини. Наша компанія ЛотОК приєдналася до такого заходу з метою не лише заохочення дітей (ми представили три професії – продавця, касира та кондитера), але й закликом до батьків – підтримайте вибір дитини, тоді Ваша родина буде щасливою !

Серед пріоритетних цінностей мережі маркетів ЛотОК завжди є Родина! А постійні наші клієнти є нашими родичами.

Дякуємо організаторам за таку чудову ідею виховання майбутнього покоління, з Вами дуже приємно та цікаво!
Тетяна Починок
HDR ООО "ЛК-ТРАНС", Мережі маркетів ЛотОк
Ми беремо участь у «Місті професій» вже не перший рік.
Захід має чудову організацію, яка дозволяє нашій команді відчути себе більш згуртовано і миттєво побачити результат своєї роботи, отримати позитивні емоції від дітей, які з радістю знайомляться з нашими професіями (ми традиційно представляємо професію бариста) і продуктами, що ми виробляємо. Під час цих івентів, спілкуючись з малечею, ми вчимося краще розуміти свою цільову аудиторію і як наслідок – постійно вдосконалювати свої продукти, такі як солодощі та дитячі напої.

«Місто професій» – це чудова ініціатива, яка допомагає нашій компанії реалізувати свою місію – бути максимально корисними для суспільства за допомогою наших продуктів.
Інна Сирченко
Керівниця відділу маркетингу компанії Асканія FMCG
Підтримай важливу справу
+38 (093) 586 78 00
misto.profesiy.ua@gmail.com
Made on
Tilda